Aktualności

OBRUM na Eurosatory 2024

Innowacyjne rozwiązania, sprzęt inżynieryjny i symulatory szkoleniowe – firma OBRUM wpisała się w oczekiwania zwiedzających na największych targach zbrojeniowych w Europie!

Eurosatory 2024 – wydarzenie, które odbyło się w dniach 17-21 czerwca w Paryżu było doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Nie mogło tam zabraknąć OBRUM – jednego z kluczowych europejskich dostawców sprzętu inżynieryjnego i symulatorów.

Zaprezentowaliśmy nasze czołowe rozwiązania:

  • Most Towarzyszący MS-20 Daglezja: rozwiązanie doceniane przez Siły Zbrojne RP
  • Szeroką gamę rozwiązań szkolno-treningowych: Symulatory proceduralne i OBRTrain zapewniają efektywne szkolenie żołnierzy w zakresie budowy i procedur obsługowych sprzętu wojskowego.

Podczas licznych spotkań biznesowych nawiązaliśmy nowe kontakty i otworzyliśmy drzwi do obiecujących projektów.

Wynosimy też cenne obserwacje. Poznaliśmy oczekiwania przedstawicieli wojska z państw NATO i krajów sojuszniczych.

Potwierdziliśmy, że nasza oferta jest wysoko ceniona, a rozwiązania plasują się w czołówce tych najbardziej poszukiwanych.

Udział w Eurosatory to dla nas ogromny sukces! Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Liczymy, że kolejne krajowe referencje pozwolą nam dostarczać nowe, najlepsze rozwiązania, również przy współpracy ze światowymi liderami przemysłu obronnego.