Kariera

OBRUM

KIM JESTEŚMY

OBRUM od ponad pół wieku tworzy innowacje dla bezpieczeństwa. Dzięki pasji, wiedzy i umiejętności naszego zespołu kreujemy nowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania pojazdów wojskowych, a także symulatorów sprzętu wojskowego oraz systemów szkoleniowych. Największą wartością Spółki jest nasz zespół, składający się z wykwalifikowanych i otwartych na nowe wyzwania ludzi. Wiedza i umiejętności naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w sukcesie OBRUM sp. z o. o., dlatego stawiamy na osoby ambitne, które wniosą do firmy nowe pomysły.

Korzyści pracy w OBRUM sp. z o.o.:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się spółce, stawiającej na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
OBRUM

PROCES REKRUTACJI

Stosujemy transparentne procedury zatrudniania pracowników. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Zależy nam na tym, by proces rekrutacji przebiegał sprawnie i profesjonalnie.
Aplikujesz? To świetnie!
Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tego, jak wygląda droga do naszego zespołu.

Group 4

Wyślij CV
Sprawdź oferty pracy na naszej stronie internetowej, zastanów się jakie obszary i zadania najbardziej Cię interesują i aplikuj.
Jeśli wśród ogłoszeń nie ma takiego, które Cię interesuje – wyślij swoje CV do naszej bazy – skontaktujemy się z Tobą przy przyszłych rekrutacjach.

Zasób 527
Group 5

Analiza CV
Przesłane przez Ciebie CV przeanalizujemy pod kątem umiejętności i doświadczeń odpowiednich do stanowiska, na które rekrutujemy.
Jeżeli Twoja aplikacja spełni wymagania – skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Zasób 529
Group 6

Spotkanie
W zależności od stanowiska na które aplikujesz spotkanie odbędzie się w biurze lub on line. Na spotkaniu obecni będą manager zatrudniający oraz rekruter. Spotkania trwają około 60 min. Będziemy mieć okazję dłużej porozmawiać o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach, aspiracjach zawodowych, o szansach i możliwościach, jakie niesie za sobą praca z nami.
Zdarza się, że proces rekrutacji przewiduje więcej niż jedno spotkanie. Wówczas zaprosimy Cię ponownie. Możemy też poprosić o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

Zasób 528 1
Group 7

Informacja zwrotna
Z informacją o wyniku rekrutacji wrócimy do 2 tygodni od ostatniego spotkania. Rekruter przekaże Ci decyzję wraz z propozycją zatrudnienia.
Jeśli nie dostałeś propozycji, nic straconego, sprawdź nasze pozostałe oferty i aplikuj.

Zasób 526
OBRUM

CO OFERUJEMY

umowa o pracę
umowa o pracę
przyjazna atmosfera
przyjazna atmosfera
dofinansowanie edukacji
dofinansowanie edukacji
ubezpieczenie grupowe
ubezpieczenie grupowe
pracownicze plany kapitałowe
pracownicze plany kapitałowe
karta sportowa
karta sportowa
pakiet medyczny
pakiet medyczny
dofinansowanie ZFŚS
dofinansowanie ZFŚS