Kariera

Specjalista ds. Marki i Public Relations

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (komunikacja, Public Relations, marketing)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia kreatywnych treści, inicjatywa własna
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość narzędzi i trendów związanych z komunikacją online i offline
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (preferowany poziom C)
  • umiejętność analizy danych i raportowania
  • prawo jazdy kat. B
Twoje Zadania:
  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych planów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • monitorowanie najnowszych trendów branżowych, dostosowywanie strategii do zmieniającego się otoczenia
  • kreowanie angażujących treści i materiałów promocyjnych
  • aktywne prowadzenie mediów społecznościowych i strony internetowej Spółki
  • przygotowywanie, organizacja i koordynowanie udziału Spółki w wydarzeniach branżowych
  • reprezentowanie firmy w kampaniach PR
  • przygotowywanie i przeprowadzanie działań marketingowych w mediach branżowych
  • monitorowanie efektywności działań komunikacyjnych oraz raportowanie działań
Oferujemy:
  • ciekawą, rozwojową pracę przy projektach związanych z obronnością RP i nie tylko
  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • stałe godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU
  • pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych
  • karty Medicover Sport
  • pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.