Kariera

Specjalista ds. Planowania i Kontrolingu

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu, rachunkowości zarządczej, księgowości (analizie finansowej);
  • wykształcenie wyższe (magister kierunku finanse lub rachunkowość);
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • znajomość ustawy o rachunkowości;
  • umiejętność interpretacji i praktycznego stosowania przepisów prawa;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • umiejętności komunikacji w zespole;
  • biegła znajomości pakietu MS OFFICE;
  • wysoki poziom zaangażowania, samodzielności i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania.
Twoje Zadania:
  • przygotowywanie analiz finansowych z zakresu kontrolingu operacyjnego, finansowego, projektowego na potrzeby decyzji zarządczych;
  • przygotowanie prognoz cash flow;
  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz bieżąca kontrola jego realizacji wraz z miesięczną analizą odchyleń;
  • prognozowanie, kontroli i analizie danych finansowych spółki;
  • otwieranie zleceń oraz emitowanie kart zadaniowych;
  • analiza zleceń pod kątem wykorzystania budżetu;
  • współpraca w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz procesów raportowania;
  • tworzenie raportów i prezentacji danych
Oferujemy:
  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.