Kariera

Specjalista ds. administracyjno – prawnych

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe: prawnicze/administracyjne lub polonistyczne
  • samodzielność i zdolności organizacyjne (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze
Twoje Zadania:
  • sporządzanie projektów umów, pism, pełnomocnictw oraz innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością spółki
  • wsparcie w zakresie przygotowania dokumentów – wewnętrznych aktów prawnych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów
  • kontrola aktualności i poprawności dokumentów
  • opracowywanie i redagowanie tekstów pozyskiwanych od specjalistów
  • przygotowywanie prezentacji i realizacja szkoleń dla pracowników dotyczących wewnętrznych przepisów
  • przyjmowanie, rejestrowanie i rozsyłanie dokumentów
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia  rozwojowe
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna
  • pakiet benefitów pozapłacowych, również dla najbliższych – prywatną opiekę zdrowotną, karty Medicover Sport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowania dojazdów do pracy