Kariera

Konstruktor

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowana mechanika i budowa maszyn;
  • doświadczenie zawodowe w biurze konstrukcyjnym (mile widziane w obszarze prac badawczych i rozwojowych);
  • praktyczna znajomość systemów CAD (mile widziane doświadczenie w pracy w SolidWorks);
  • znajomość zasad opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej;
  • praktyczna znajomość podstaw konstrukcji maszyn;
  • możliwie szeroka wiedza inżynierska, znajomość metod prowadzenia obliczeń;
  • umiejętność dokumentowania procesu konstrukcyjnego jak i procesu weryfikacji obliczeń inżynierskich;
  • kreatywne myślenie oraz umiejętność pracy w zespole;
  • nastawienie na realizację zadań i pozyskiwanie nowych umiejętności

Mile widziane:

    • znajomość układów hydraulicznych oraz wiedza z zakresu automatyki
    • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • doświadczenie liderskie
Twoje Zadania:
  • samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej;
  • opracowywanie modeli 3D w Solidworks (nanoszenie adnotacji i wykonywanie dokumentacji 2D z zachowaniem zasad i obowiązujących norm, procedur);
  • przygotowywanie wykazów konstrukcyjnych i danych do dokumentacji towarzyszącej;
  • weryfikacja założeń konstrukcyjnych oraz udział w pierwszym uruchomieniu wyrobów;
  • wykonywanie prac obliczeniowych i analiz wykonywanych podzespołów i części w zakresie prac sekcji
Oferujemy:
  • ciekawą, rozwojową pracę przy projektach związanych z obronnością RP i nie tylko
  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • stałe godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU
  • pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych
  • karty Medicover Sport
  • pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży
    • imprez kulturalno-oświatowych
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi