Kariera

Kierownik Projektu

OBRUM, w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. tworzy innowacje dla obronności. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu pojazdów wojskowych, symulatorów sprzętu wojskowego. Naszym podstawowym profilem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych.

Szukamy osób chętnych do podejmowania nowych wyzwań i wspólnego kreowania wartości spółki.

Jeżeli chcesz brać udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla wojska, pracować z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w sprzęcie wojskowym i mieć szansę na rozwój osobisty zapraszamy do współpracy.

Nasze oczekiwania
  • min. 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów (branża produkcyjna lub IT);
  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność wykorzystania narzędzi do zarządzania projektami;
  • niezależność i zorientowanie na wyniki;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne (w tym umiejętności przywódcze, umiejętność pracy z ludźmi w zespołach interdyscyplinarnych);
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz doświadczenie w raportowaniu do kierownictwa wyższego szczebla;
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie B2;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project;
  • mile widziane:
    • studia podyplomowe lub kurs certyfikowany z zakresu zarządzania projektami;
    • obsługa JIRA , Confluence.
Twoje Zadania
  • przydzielanie zadań Zespołom projektowym i ich rozliczanie;
  • opracowanie, weryfikacja i bieżąca aktualizacja dokumentów umożliwiających zarządzanie projektem;
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie;
  • zarządzanie zmianą w projekcie;
  • zarządzanie jakością w projekcie;
  • raportowanie postępów prac;
  • dbałość o prawidłową komunikację w Zespołach projektowych;
  • motywowanie Zespołów projektowych;
  • sporządzanie raportów/sprawozdań z przebiegu prac Zespołów projektowych;
  • rozwiązywanie problemów, współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt;
  • terminowa realizacja zadań z zachowaniem standardów jakościowych i kosztowych;
  • udział w rozwoju metodyki zarządzania projektami w Spółce.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach 6:30 – 7:30;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach w tym międzynarodowych;
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowania dojazdów do pracy)
  • świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe itp.