Kariera

Elektromonter/Elektryk

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe (elektromechanik, elektryk);
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego oraz schematów elektrycznych;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu
Twoje Zadania:
  • montaż elektryczny podzespołów, bloków i wyrobów finalnych zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • wykonywanie linii kablowych, wiązek kablowych;
  • kontrola poprawności współdziałania części i podzespołów wyrobów- wykonywanie procedur testowych i pomiarów;
  • wypełnianie dokumentacji w procesie produkcyjnym;
  • wykonywanie prac montersko-ślusarskich na wyrobach.
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP G1;
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz platformowego;
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic ogólnego przeznaczenia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.