Kariera

Elektromechanik (Serwis)

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe (elektromechanik, elektryk);
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego oraz schematów elektrycznych;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie kraju.
Twoje zadania:
  • montaż i uruchomienia przyrządów/stanowisk badawczych w celu sprawdzenia poprawności działania podzespołów elektrycznych zgodnie z wymaganiami technicznymi;
  • uruchamianie/sprawdzanie podzespołów elektrycznych takich jak skrzynki elektryczne, elektroniczne  systemy dedykowane oraz linii kablowych;
  • kontrola funkcjonalności wyrobów – wykonywanie procedur testowych i pomiarów;
  • naprawa urządzeń elektrycznych/ elektronicznych zgodnie z przywołaną dokumentacją konstrukcyjną;
  • wykonywanie badań wyrobów, części i podzespołów zgodnie z obowiązującą dokumentacją;
  • realizacja napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w obszarze elektrycznym.
Mile widziane
  • uprawnienia SEP G1 (do 1 kV);
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi