Specjalista ds. Techniczno–Administracyjnych (Biuro Produkcji)

Nasze oczekiwania:
  • co najmniej wykształcenie średnie;
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe;
  • znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Office, Excel), łatwość poruszania się w systemach informatycznych;
  • znajomość zagadnień związanych z czasem pracy;
  • systematyczność i skrupulatność;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane
  • podstawowa znajomość dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej.
Twoje zadania:
  • dbałość o prawidłowy obieg korespondencji i dokumentów oraz zapewnienie sprawnego przepływu informacji, zgodnie z ich przeznaczeniem;
  • przygotowanie dokumentów do rozliczeń płacowych z pracownikami, obejmujących rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, godzin nadliczbowych;
  • rozliczanie czasu pracy pracowników biura produkcji w systemie w tym rejestracja godzin nadliczbowych, wypisywanie kart urlopowych i przepustek;
  • prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji biura produkcji;
  • przygotowywanie zamówień w tym odzieży roboczej i środków czystości dla pracowników biura produkcji i ich rozdysponowywanie;
  • przygotowywanie zamówień zgodnie z przyjętym budżetem rocznym (kontrola wydatkowania) we współpracy z Kierownikiem biura (weryfikacja wykonania budżetu).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi