Kariera

Specjalista ds. Badań (produkcja pojazdów specjalnych)

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanik i budowa maszyn);
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu pracy układów mechanicznych i hydraulicznych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i tworzenia na jej podstawie metodyk badań;
  • zdolności analityczne;
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu;
  • doświadczenie liderskie.
Twoje zadania:
  • kierowanie zespołem wykonującym badania części, podzespołów oraz pojazdów na podwoziu kołowym i gąsienicowym;
  • opracowywanie programów badań, metodyk na podstawie Norm Obronnych w odniesieniu do dokumentacji konstrukcyjnej i instrukcji użytkowania;
  • prowadzenie badań odbiorczych i okresowych produkowanych seryjnie pojazdów specjalnych na podwoziu kołowym;
  • prowadzenie badań i wykonywanie pomiarów na zamówienie klientów zewnętrznych;
  • obsługa urządzeń pomiarowych;
  • raportowanie wykonywanych pomiarów i badań tj. przygotowywanie sprawozdań, kart pomiarowych, protokołów z badań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.