Kariera

Specjalista ds. Marki i Public Relations

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (komunikacja, Public Relations, marketing);

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność tworzenia kreatywnych treści, inicjatywa własna;

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • znajomość narzędzi i trendów związanych z komunikacją online i offline;

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (preferowany poziom C);

  • umiejętność analizy danych i raportowania;

  • prawo jazdy kat. B.

Twoje Zadania:
  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych planów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;

  • monitorowanie najnowszych trendów branżowych, dostosowywanie strategii do zmieniającego się otoczenia;

  • kreowanie angażujących treści i materiałów promocyjnych;

  • aktywne prowadzenie mediów społecznościowych i strony internetowej Spółki;

  • przygotowywanie, organizacja i koordynowanie udziału Spółki w wydarzeniach branżowych;

  • reprezentowanie firmy w kampaniach PR;

  • przygotowywanie i przeprowadzanie działań marketingowych w mediach branżowych;

  • monitorowanie efektywności działań komunikacyjnych oraz raportowanie działań.

Oferujemy:
  • ciekawą, rozwojową pracę przy projektach związanych z obronnością RP i nie tylko;

  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy;

  • stałe godziny pracy;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;

  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:

    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinasowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.