Kariera

Programista

O Nas:

Zadania naszego zespołu są skupione na projektowaniu i budowaniu systemów i aplikacji wspierających działalność szkoleniową Sił Zbrojnych RP. Zakres projektów obejmuje tworzenie aplikacji związanych z szeroko rozumianym szkoleniem, począwszy od aplikacji szkoleniowych (np. dokumentacja interaktywna) opartych o technologie webowe i budowaniu platform e-learningowych, poprzez aplikacje typu Augmented Reality, a na trenażerach szkoleniowych i pełnowartościowych symulatorach (budowanych w oparciu o środowisko VBS) skończywszy.

Jak organizujemy swoją pracę:
  • Komunikujemy się za pomocą narzędzi udostępnionych przez firmę (np. MS Teams)
  • Pracujemy w oparciu o wymagania klienta, zwinne metody zarządzania projektami (Scrum).
  • Programujemy w C#, C++, Python, Unity, ROS, HTML, PHP, VBS (SQF)
  • Stawiamy na otwartość, komunikatywność chęć rozwoju.
  • Korzystamy z oprogramowania: Gitlab, Afobe FrameMaker, Visual Studio Professional 2015 oraz 2017, Mcrosoft HoloLens Emulator 10, Licencje deweloperskie UNITY – Unity Pro, Plugin FUSION, VBS SDK, Licencje deweloperskie VBS, (Silnik VBS/ARMA)​, Jira .
Twoje zadania:
  • wykonywanie zadań programistycznych (rozwój i implementacja nowych rozwiązań),
  • współpraca z zespołem grafików 2D oraz 3D,
  • programowanie prostych interfejsów GUI,
  • wytwarzanie elementów oprogramowania dedykowanego do sterowania pracą bezzałogowych pojazdów mobilnych,
  • testowanie rozwiązań programistycznych z wykorzystaniem symulacji komputerowej (imitowanie warunków pracy dla systemów sensorów),
  • praca z wykorzystaniem silników graficznych/gamingowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe informatyka, automatyka, elektronika,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, w tym związane z programowaniem robotów mobilnych ,
  • Znajomość systemów embedded (Linux – GCC, CMake)
  • Znajomość języków oprogramowania C++/C#,
  • Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT),
  • Podstawowa znajomość Unity3D,
  • Mile widziana dobra znajomość zagadnień matematycznych i fizycznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • Motywacja do nauki i poznawania nowych obszarów,
  • Mile widziane zainteresowanie/znajomość zagadnień z obszaru wojskowości.
Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity in.: dofinansowanie do biletów na dojazd do pracy, dofinansowanie do wypoczynku letniego pracowników i członków rodzin, opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie.