Kariera

Programista C++

O NAS

Zadania naszego zespołu są skupione na projektowaniu i budowaniu systemów i aplikacji wspierających działalność szkoleniową Sił Zbrojnych RP. Zakres projektów obejmuje tworzenie aplikacji związanych z szeroko rozumianym szkoleniem, począwszy od aplikacji szkoleniowych (np. dokumentacja interaktywna) opartych o technologie webowe i budowaniu platform e-learningowych, poprzez aplikacje typu Augmented Reality, a na trenażerach szkoleniowych i pełnowartościowych symulatorach (budowanych w oparciu o środowisko VBS) skończywszy.

Tak organizujemy naszą pracę:

Komunikujemy się za pomocą narzędzi udostępnionych przez firmę (poczta, nVision Agent czat, MS Teams).

Pracujemy w oparciu o wymagania klienta, zwinne metody zarządzania projektami (Scrum), wewnętrze procedury i instrukcje, wymagania wynikające z ISO i AQAP, zarządzenia wewnątrzfirmowe.

Korzystamy z oprogramowania: Jira, Confluence, GitLab, Visual Studio, Unity, VBS.

Programujemy w C#, C++, Python, Unity, ROS, VBS (SQF).

Stawiamy na otwartość, komunikatywność chęć rozwoju.

Twoje zadania
  • wykonywanie zadań programistycznych (rozwój i implementacja nowych rozwiązań);
  • współpraca z zespołem grafików 2D oraz 3D;
  • programowanie prostych interfejsów GUI;
  • wytwarzanie elementów oprogramowania dedykowanego do sterowania pracą bezzałogowych pojazdów mobilnych;
  • testowanie rozwiązań programistycznych z wykorzystaniem symulacji komputerowej (imitowanie warunków pracy dla systemów sensorów);
  • praca z wykorzystaniem silników graficznych/gamingowych.
Nasze oczekiwania
  • Umiejętność programowania w C++;
  • Znajomość systemów embedded;
  • Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT);
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe informatyka, automatyka, elektronika;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, w tym związane z programowaniem robotów mobilnych, gier lub wykorzystaniu silników gier;
  • Mile widziane znajomość Unreal Engine;
  • Mile widziana dobra znajomość zagadnień matematycznych i fizycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • Motywacja do nauki i poznawania nowych obszarów;
  • Mile widziane zainteresowanie/znajomość zagadnień z obszaru wojskowości.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach 6:30 – 7:30;
  • hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej)
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach w tym międzynarodowych;
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinasowania dojazdów do pracy)
  • świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe itp.
  • udział w zajęciach językowych.