Kariera

Mechanik

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych);
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu.
Mile widziane:
  • doświadczenie w montażu, diagnostyce i naprawach układów hydrauliki siłowej;
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz platformowego;
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic ogólnego przeznaczenia;
  • doświadczenie liderskie.
Twoje Zadania:
  • przeprowadzanie operacji montażu mechanicznego i hydraulicznego poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe wyroby, zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • wykonywanie operacji pomocniczych polegających na dopasowywaniu części i zespołów;
  • praca z rysunkiem technicznym;
  • kompletacja i montowanie osprzętu pojazdów;
  • wykonywanie prac ślusarskich i montażowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stałe godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych w PZU;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe w PKO TFI
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.