Kariera

Malarz, ślusarz

OBRUM w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. tworzy innowacje dla obronności. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu pojazdów wojskowych, symulatorów sprzętu wojskowego. Naszym podstawowym profilem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych.

Szukamy osób chętnych do podejmowania nowych wyzwań i wspólnego kreowania wartości spółki.

Jeżeli chcesz brać udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla wojska, pracować z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w sprzęcie wojskowym i mieć szansę na rozwój osobisty zapraszamy do współpracy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe (lakiernik samochodowy);

  • mile widziane ukończenie kursu z zakresu nakładania powłok malarskich lub kurs zawodowy na lakiernika;

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (malarza konstrukcji; lakiernik samochodowy)

  • znajomość rysunku technicznego;

  • zdolności manualne;

  • dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie detali lub zespołów do malowania;

  • usuwanie zgorzelin, starych powłok malarskich;

  • szpachlowanie powierzchni i jej gruntowanie;

  • nakładanie natryskowe emalii;

  • czyszczenie i mycie jednostek montażowych;

  • wykonywanie operacji pomocniczych – dopasowywanie części i zespołów przeznaczonych do montażu;

  • uzupełnianie dokumentacji w procesie produkcyjnym zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałe godziny pracy: 6 – 14;

  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.);

  • pożyczki na cele mieszkaniowe;

  • prywatną opiekę zdrowotną.