Kariera

Magazynier

Nasze oczekiwania
  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze magazynów, gospodarki magazynowej lub logistyki
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS EXEL,
  • zaangażowanie i uczciwość,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe lub suwnice ogólnego przeznaczenia.
Twoje Zadania
  • realizacja procesu gospodarki magazynowej -realizacja przyjęć i wydań,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • prowadzenie ewidencji magazynowych,
  • kompleksowa obsługa magazynu,
  • dbałość o właściwe składowanie towaru,
  • nadzór nad terminami przydatności materiałów,
  • przestrzeganie obowiązujących norm i instrukcji.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godz. 6.30 – 7.30
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe,
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.),
  • pożyczki na cele mieszkaniowe,