Kariera

Logistyk [Zaopatrzenie]

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS EXCEL;
  • samodzielność w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • znajomość narzędzi informatycznych wspomagających proces logistyczny;
  • prawo jazdy kat. B.
Twoje zadania:
  • planowanie i realizacja dostaw w oparciu o otrzymane harmonogramy i przydziały materiałowe;
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców;
  • analiza i optymalizacja stanów magazynowych;
  • zabezpieczenie materiałów na potrzeby produkcyjne;
  • nadzór nad realizacją wyrobu w kontekście zabezpieczenia materiałowego;
  • prowadzenie procesu reklamacji na dostarczane wyroby lub materiały;
  • sporządzanie raportów i analiz w zakresie procesów logistycznych.
Mile widziane
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, gospodarki materiałowej lub logistyki zaopatrzenia;
  • znajomość zagadnień technicznych, rysunku technicznego;
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej.
Oferujemy:
  • ciekawą, rozwojową pracę przy projektach związanych z obronnością RP i nie tylko;
  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • ubezpieczenie na życie oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków dla pracownika i jego najbliższych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej również dla najbliższych;
  • karty Medicover Sport;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych:
    • wypoczynku urlopowego;
    • dofinansowania do wypoczynku dzieci i młodzieży;
    • imprez kulturalno-oświatowych;
    • w trudnych sytuacjach życiowych możesz liczyć także na wsparcie pracodawcy poprzez uzyskanie szybkiej pomocy finansowej w postaci zapomogi.