Kariera

Logistyk (zaopatrzenie)

Nasze oczekiwania
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, gospodarki materiałowej lub logistyki zaopatrzenia,
  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych, rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS EXEL,
  • samodzielność w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • znajomość narzędzi informatycznych wspomagających proces logistyczny,
  • prawo jazdy kat. B
Twoje Zadania
  • planowanie i realizacja dostaw w oparciu o otrzymane harmonogramy i przydziały materiałowe,
  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców,
  • analiza i optymalizacja stanów magazynowych,
  • zabezpieczenie materiałów na potrzeby produkcyjne,
  • nadzór nad realizacją wyrobu w kontekście zabezpieczenia materiałowego,
  • prowadzenie procesu reklamacji na dostarczane wyroby lub materiały,
  • sporządzanie raportów i analiz w zakresie procesów logistycznych,
  • współpraca z innymi działami Ośrodka w obszarze zaopatrzenia.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godz. 6.30 – 7.30
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe,
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.),
  • pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • prywatną opiekę zdrowotną.