Kariera

Kierownik Biura Zarządzania Projektami

Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w obszarze zarządzania i/lub nadzoru projektami;
  • dobra znajomość MS Project, Ms Office;
  • umiejętność koordynacji prac w zespołach projektowych;
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się;
Mile Widziane
  • potwierdzenie wiedzy z zakresu zarządzania projektami dyplomem studiów lub kierunkową certyfikacją;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych lub badawczo – rozwojowych;
Twoje Zadania
  • zarządzanie podległym zespołem Kierowników Projektów oraz nadzór i wsparcie w efektywnej realizacji projektów realizowanych w OBRUM;
  • zapewnienie profesjonalnego wsparcia Kierowników Projektów;
  • skuteczne reagowanie na ryzyka i wyzwania projektowe adekwatnie do skali oraz odpowiedzialność za proces raportowania operacyjnego i zarządczego projektów;
  • analizowanie przyczyn odchyleń od harmonogramu oraz inicjowanie działań korygujących;
  • bliska współpraca z innymi komórkami Spółki oraz kooperantami zewnętrznymi w zakresie planowania i realizacji portfela projektów;
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją projektową na zgodność z obowiązującymi procedurami.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach 6:30 – 7:30;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach w tym międzynarodowych;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowania dojazdów do pracy)
  • świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe itp.
  • dofinansowanie nauki języków.