Kariera

Kierownik Biura Zarządzania Projektami

Nasze oczekiwania:
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie, poparte doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu zespołem;
  • znajomość metodyk zarządzania projektami i umiejętność ich praktycznych adaptacji do realizowanych projektów (Waterfall, Agile);
  • zdolności komunikacyjne, negocjacyjne, organizacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność zarządzania procesem zmiany – kreatywność i otwartość na zmiany;
  • umiejętność identyfikowania i zarządzania ryzykiem, rozwiązywania problemów;
  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom b2);

Mile widziane:

      • studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami lub certyfikacja z obszaru zarządzania projektami;
      • znajomość programu MS PROJECT;
      • doświadczenie w zarządzaniu projektami realizowanymi z instytucjonalnymi podmiotami zagranicznymi
Twoje Zadania:
  • zapewnienie sprawnego działania biura zarządzania projektami;
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • wsparcie podległego zespołu w obszarze zarządzanie kluczowymi obszarami projektowymi (w tym: konfiguracją,  harmonogramem, finansami, jakością, ryzykiem, komunikacją i interesariuszami);
  • ścisła współpraca z komórkami obszaru finansowego w zakresie analizy kosztów i wydatków na projektach;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją portfela projektów (umowy, aneksy, porozumienia, korespondencja);
  • przygotowywanie okresowych raportów związanych z realizowanymi projektami na potrzeby zarządu;
  • inicjowanie i udział w procesach poprawy metodyki zarządzania projektami.
Oferujemy:
  • ciekawą, rozwojową pracę przy projektach związanych z obronnością RP i nie tylko;
  • możliwość wniesienia nowych rozwiązań, pomysłów;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, również dla najbliższych – prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowania dojazdów do pracy;