Kariera

Kierownik Biura Badań i Serwisu

Nasze oczekiwania
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane w obszarze prac badawczo-rozwojowych lub produkcji małoseryjnej);

  • umiejętności związane z zarządzaniem zespołem (np. delegowania i rozlicznie z powierzonych zadań, dbałość o rozwój pracowników, pewność siebie);

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne (mile widziane studia III stopnia);

  • doświadczenie w prowadzeniu badań i testów podzespołów, zespołów, urządzeń mechanicznych;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i piśmie);

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

  • umiejętność koordynacji prac;

  • elastyczność/otwartość na zmiany;

  • inicjatywa i innowacyjność.

    MIEJSCE PRACY: Gliwice

Twoje Zadania
  • zarządzenie podległym zespołem badaczy;

  • nadzór nad opracowywanymi metodykami, programami i instrukcjami prowadzenia badań oraz sprawozdań z przeprowadzonych badań;

  • nadzór nad prowadzonymi badaniami wstępnymi, zakładowymi i okresowymi pojazdów mechanicznych na podwoziu gąsienicowym i kołowym;

  • nadzór nad prowadzonymi szkoleniami w zakresie użytkowania proponowanych przez OBRUM rozwiązań;

  • udział w pracach zespołów badawczo-naukowych;

  • terminowa realizacja zadań z zachowaniem standardów jakościowych i kosztowych;

  • koordynacja i nadzór merytoryczny nad pracą Serwisu.

To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach 6:30 – 7:30;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach w tym międzynarodowych;
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinasowania dojazdów do pracy)
  • świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe itp.