Kariera

Kierownik Biura Badań i Serwisu

Nasze oczekiwania
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym(mile widziane w obszarze prac badawczo-rozwojowych);
  • umiejętności związane z zarządzaniem zespołem (np. delegowania i rozlicznie z powierzonych zadań, dbałość o rozwój, pewność siebie);
  • doświadczenie w prowadzeniu badań i testów podzespołów, zespołów, urządzeń mechanicznych;
  • umiejętność koordynacji prac;
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne;
  • elastyczność/otwartość na zmiany;
  • inicjatywa i innowacyjność;
  • mile widziane prawo jazdy kat C+E, uprawnienia na pojazdy gąsienicowe.
Twoje Zadania
  • opracowywanie metodyk, programów i instrukcji prowadzenia badań oraz sprawozdań z przeprowadzonych badań;
  • nadzór nad prowadzonymi badaniami wstępnymi, zakładowymi i okresowymi pojazdów mechanicznych na podwoziu gąsienicowym i kołowym;
  • terminowa realizacja zadań z zachowaniem standardów jakościowych i kosztowych;
  • koordynacja i nadzór merytoryczny nad pracą Serwisu;
  • zarządzenie podległym zespołem badaczy.
To otrzymasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • ruchomy czas pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach 6:30 – 7:30;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia i instruktaże wdrożeniowe, wsparcie opiekuna;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach w tym międzynarodowych;
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę zdrowotną, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinasowania dojazdów do pracy)
  • świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe itp.