Kariera

Frezer

OBRUM w ramach Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. tworzy innowacje dla obronności. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu pojazdów wojskowych, symulatorów sprzętu wojskowego. Naszym podstawowym profilem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych.

Szukamy osób chętnych do podejmowania nowych wyzwań i wspólnego kreowania wartości spółki.

Jeżeli chcesz brać udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla wojska, pracować z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w sprzęcie wojskowym i mieć szansę na rozwój osobisty zapraszamy do współpracy.

Wymagania:
  • obsługa obrabiarki konwencjonalnej zgodnie z instrukcją obsługi maszyny;
  • przeprowadzanie operacji obróbczych – frezowanie, wiercenie;
  • wykonywanie detali, zespołów z zachowaniem wymogów jakościowych i wymagań dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
  • naprawa i przerabianie części i zespołów;
  • wypełnianie dokumentacji w procesie produkcyjnym;
  • kontrola wykonywanych elementów zgodnie z zaleceniami i dokumentacją techniczną;
  • terminowe wykonanie przydzielonych zadań zgodnie z planami spółki;
  • przestrzeganie zasad BHP.
Zakres obowiązków:
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe godziny pracy: 6 – 14;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.);
  • pożyczki na cele mieszkaniowe;